Doğal Alıç Turşusu

Doğal Alıç Turşusu

Çubuk Turşu Yöresi

Dünyaca ünlü İç anadolu bölgesinde bulunan başkent Ankara'nın yeşil, verimli toprakları ve temiz doğal havası ve suyuyla yapılan Çubuk Turşuları için doğru yerdesiniz. İstediğniz ürünü sepete atarak güvenle alış veriş yapabilirsiniz.

Dağ alıç turşusu Çubuk’un yüksek dağ ve tepelerinde ki köylerinde yetişen kış mevsimin habercisi alıç meyvesi toplanıp isteğe bağlı turşusu da kuruluyor.

Dağ alıç turşusu doğada hiç bir işlem yapılmadan kendiliğinden yetişir

Daha çok kayalık yerlerdeki çalılıklar içinde ve ormanlarda yetişen kırmızı ve sarımsı renkte olan alıç, sonbahar mevsiminde vatandaşların rağbet ettiği meyveler arasında yer alıyor.

Dağ alıç turşusu hiç el değmeden doğadan sofralarınıza sunuyoruz

Çok faydalı kalp dostu olarak bilinen bir meyve olduğu herkes tarafından biliniyor. Alıcı daha çok kalp ve damar hastaları tercih etmekte. Sinir sistemini yatıştırıcı, hafızayı güçlendirici, idrar söktürücü ve kabız yapıcı etkileri de var. Kalp ve beyne olan kan akışını artırdığı, kalbi düzensiz atışlara karşı koruduğu, kalbin kasılma gücünü artırdığı, kan basıncını dengelediği, çiçeğinin ise zayıflamak için bire bir olduğu biliniyor.

Dağ alıç turşusu doğanın içinde doğal olarak

Alıcın 10 metreye kadar yükselebilen, dikenli, beyaz veya pembe çiçekli bir ağaç olduğunu, meyvelerinin ise 6-10 milimetre çapında, sarı, esmer veya kırmızı renktedir. Alıç, hafif ekşimsi lezzetli bir meyvedir. Alıç meyvesini doğa da hiçbir ilaç katılmadan tamamen doğal ortamlarda organik olarak yetişiyor. Dikenli, kırmızı, beyaz ve sarı renklerde olan ve pembe çiçekli bir ağaçtır.

Dağ alıç turşusu özel tecrübe ve kurulum ister, dikkat edilmezse emekler zayi olabilir

Dağ alıç turşusunun içindekileri: Sebze ya da meyve, kaya tuzu, üzüm sirkesi, doğal kaynak suyu, biberiye, defne yaprağı, dereotu, limon tuzu, Türkiye de yetişen sarımsak, tane karabiber. Alıç turşusu, Tarım bakanlığından onaylı pet şişelerde satışa sunulan, ürünlerimizde hiç bir katkı maddesi yoktur. Ürünlerimiz tamamen sağlıklı ve doğaldır. Fabrikasyon olmayıp, her ailenin kendi bahçesinden üretip evinde kurduğu Çubuk Turşularını gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.  Turşularımız doğaldır, açtıktan sonra sunumuz bitince ağzını tekrar sıkı kapatın serin bir yerde yada buzdolabında muhafaza ediniz. Doğal ürünlerin salgı üretmesinden kaynaklanan (barlanma+sünme+beyazlama) gibi özelliklerin olması tamamen doğaldır. Üzerindeki oluşan maddeyi alarak tüketmeye devam edebilirsiniz. Kargonuz elinize ulaştığında ürünün kalitesi, tadı ve hizmetimiz hakkında değerli yorumunuzu 5 yıldız üzerinden oyunuz ile  sitemize yazmanızı rica ederiz.  Sitemizden Çubuk Turşusunun online alış verişinizi güvenle yapabilirsiniz. Hayırlı güzel günler, afiyet olsun. “YORUM YAP ÇUBUK TURŞUSU YADA TURŞU SUYU KAZAN”

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Çubuk turşusunun güvenilir alışveriş merkezi. http://cubuk.org

Hızlı kargo ile

Bir bakmışsın kapında

5-Adet Satıldı
  • 199,00TL
  • Vergiler Hariç: 199,00TL

Etiketler: Doğal Alıç Turşusu, alıç, alıç sirkesi, dağ alıcı, alıç meyvesi, alıç turşusu