Kırmızı Lahana Turşusu

Kırmızı Lahana Turşusu

Çubuk Turşu Yöresi

Dünyaca ünlü İç anadolu bölgesinde bulunan başkent Ankara'nın yeşil, verimli toprakları ve temiz doğal havası ve suyuyla yapılan Çubuk Turşuları için doğru yerdesiniz. İstediğniz ürünü sepete atarak güvenle alış veriş yapabilirsiniz.

Kırmızı lahana turşusu da ürünlerimiz arasında tamamen sağlıklı ve doğal yöntemle kurulumu yapılır. Yine doğal olarak bizden.

Kırmızı lahana turşusu taze ve körpe olmalıdır

Kurulum öncesi sebzenin sert ve taze olması gereklidir. Büyük dilimler şeklinde kesilip ayrılan lahananın dış tarafındaki bozuk yapraklar temizlenir. Bayatlamış ürün kullanmayız. Zaten turşuda buna izin vermez. Bozuk sebze yada meyve kullanıldığı zaman diğerlerini etkiler. Diğerlerinin de bozulmasına neden olur.

Kırmızı lahana turşusu doğal yöntem ile doğal olarak sofralarınızda

Serin gölgelik yerde muhafaza edilirse uzun süre bekleyebilir. Suyu da lezzetlidir. İştahı açar ve ilçemizde de bolca yetişir. Fabrikasyon olmayıp, her ailenin kendi bahçesinden üretip evinde kurduğu Çubuk Turşularını gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Turşunuzu açtıktan sonra ağzını tekrar sıkı kapatıp serin bir yerde yada buzdolabında muhafaza ediniz.

Kırmızı lahana turşusu içerik olarak aynı malzemeler kullanılır

Çubuk turşusu kurulumu önceki içinde kullanılan malzemeler ise sebze yada meyve, kaya tuzu, üzüm sirkesi, doğal kaynak suyu, biberiye, defne yaprağı, dereotu, limon tuzu, Türkiye'de yetişen sarımsak, tane karabiber.

Tarım bakanlığından onaylı pet şişelerde satışa sunulan, ürünlerimizde hiç bir katkı maddesi yoktur. Ürünlerimiz tamamen sağlıklı ve doğaldır. Fabrikasyon olmayıp, her ailenin kendi bahçesinden üretip evinde kurduğu Çubuk Turşularını gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.  Turşularımız doğaldır, açtıktan sonra sunumuz bitince ağzını tekrar sıkı kapatın serin bir yerde yada buzdolabında muhafaza ediniz. Doğal ürünlerin salgı üretmesinden kaynaklanan (barlanma+sünme+beyazlama) gibi özelliklerin olması tamamen doğaldır. Üzerindeki oluşan maddeyi alarak tüketmeye devam edebilirsiniz. Kargonuz elinize ulaştığında ürünün kalitesi, tadı ve hizmetimiz hakkında değerli yorumunuzu 5 yıldız üzerinden oyunuz ile  sitemize yazmanızı rica ederiz.  Sitemizden Çubuk Turşusunun online alış verişinizi güvenle yapabilirsiniz. Kapağı açılan turşuyu 1 ile 2 ay içerisinde tüketilmesi önerilir. Hayırlı güzel günler, afiyet olsun. “YORUM YAP ÇUBUK TURŞUSU YADA TURŞU SUYU KAZAN”

Not: Çubuk Turşusu, 2008 yılında 555 sayılı Coğrafi İşaretlerin Korunması Hakkındaki Kanun Hükmünde Kararname’nin 12. maddesi gereğince, tescil edilerek patentli bir turşu oldu. İlçede turşunun içindekileri ve kurulum şekli aynıdır. Bu yüzden aşağı yukarı Çubuk turşuları aynı tat ve lezzettedir. Tabi bu Çubuk’ta yapılan turşu olmalıdır.

Kirmizi lahana tursusu

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Çubuk turşusunun güvenilir alışveriş merkezi. http://cubuk.org

Hızlı kargo ile

Bir bakmışsın kapında

28-Adet Satıldı
  • 199,00TL
  • Vergiler Hariç: 199,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Kırmızı Lahana Turşusu, kırmızı turşu, kırmızı dilim lahana turşu