Pancar Turşusu

Pancar Turşusu

Çubuk Turşu Yöresi

Dünyaca ünlü İç anadolu bölgesinde bulunan başkent Ankara'nın yeşil, verimli toprakları ve temiz doğal havası ve suyuyla yapılan Çubuk Turşuları için doğru yerdesiniz. İstediğniz ürünü sepete atarak güvenle alış veriş yapabilirsiniz.

Kırmızı Pancar Turşusu faydaları ve içerisindeki parlak ve canlı rengi ile adeta damaklara hitap ediyor. Bir kez yiyin farkı hissedin

Kırmızı Pancar Turşusu kurmak öyle kolay değildir

Kırmızı pancar turşusu yapmadan önce içerisindeki etkili kırmızı suyu ile baş etmek gerekir.  Kırmızı pancara bu rengi veren ise betalain grubu maddelerdir ve bu açısından eşsizdir. Her turşuda olduğu gibi Kırmızı Pancar Turşusunu da uzun süre saklamak için hava ile temas ettirmemek, kirli araç ve gereç ile çalışmamak gerekir. Renkli besinlerin kansere ve kalp damar hastalıklarına karşı bilinen koruyucu etkileri bilinmektedir.

Kırmızı Pancar Turşusu adeta bir ilaç niteliğinde

Kırmızı Pancar Turşusu: Alyuvarların oluşmasında rol oynayan Kırmızı pancarın suyu en güçlü kan düzelticilerden biridir. Havuç suyuyla yarı yarıya karıştırılan kırmızı pancar suyu, günde 400 gr. içildiğinde alyuvarların sayısını kısa zamanda yükseltir. Damarlarda toplanan mineral kalsiyumu en iyi eritebilen de yine pancar suyudur. Zerdeçal, mürrisafi veya tarçınla pişirilmiş kırmızı pancar, karaciğer ve dalaktaki tıkanıkları açar. Böbrek ve safrakesesi temizler. Kırmızı pancar şişliklere sarılırsa, şişlikleri indirir. Kırmızı pancar suyu içmek, rahmin fibromlarını ve miyomları ile göz perdelerini eritir, yüksek kan şekerini ve tansiyonu indirir. Prostat, verem ve sinir hastalıklarında faydalıdır. Ilık pancar suyu kulağa damlatılırsa, ağrısını keser ve iltihaplanmayı durdurur. Kafa derisine sürülürse kepeğe karşı çok iyi gelir. Mide ve bağırsak üzerinde olumlu etkisi vardır. Kemik zafiyeti olanlara çok fayda verir. Karaciğer hastalıklarına karşı koruyan özelliği ile tanınır ve karaciğerin düzenli çalışmasını sağlar.

Kırmızı Pancar Turşusu farklı bir lezzete sahip, mutlaka tadılması gereken bir turşudur

Kırmızı Pancar Turşusu denemeyen yani yemeyen sağlığından ve lezzetten çok mahrum kalmış demektir.  Toplam 19 Kg. Miktar İçin: 11 kg Pancar - 7,7 kg salamura dolgu suyu - 0,3 kg aroma ürünleri  doğal kaya tuzu, üzüm sirkesi, doğal kaynak suyu, biberiye, defne yaprağı, dereotu, limon tuzu, Türkiye de yetişen sarımsak, tane karabiber

Sitemiz Çubuk Turşusunun online güvenle bir alış veriş yapmanıza olanak ve kolaylık sağlar. Tarım bakanlığından onaylı pet şişelerde satışa sunulan, ürünlerimizde hiç bir katkı maddesi yoktur. Ürünlerimiz tamamen sağlıklı ve doğaldır. Fabrikasyon olmayıp, her ailenin kendi bahçesinden üretip evinde kurduğu Çubuk Turşularını gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.  Turşularımız doğaldır, açtıktan sonra sunumuz bitince ağzını tekrar sıkı kapatın serin bir yerde yada buzdolabında muhafaza ediniz. Doğal ürünlerin salgı üretmesinden kaynaklanan (barlanma+sünme+beyazlama) gibi özelliklerin olması tamamen doğaldır. Üzerindeki oluşan maddeyi alarak tüketmeye devam edebilirsiniz. Kargonuz elinize ulaştığında ürünün kalitesi, tadı ve hizmetimiz hakkında değerli yorumunuzu 5 yıldız üzerinden oyunuz sitemize yazmanızı rica ederiz.  Hayırlı güzel günler, afiyet olsun. “YORUM YAP ÇUBUK TURŞUSU YA DA TURŞU SUYU KAZAN”

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Çubuk turşusunun güvenilir alışveriş merkezi. http://cubuk.org

Hızlı kargo ile

Bir bakmışsın kapında

36-Adet Satıldı
  • 189,00TL
  • Vergiler Hariç: 189,00TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: Kırmızı Pancar Turşusu, pancar turşusu, şeker pancarı, tatlı pancar, turşu pancar